Militarne

Szajka bandytów porwała córkę senatora. Dziewczynka ma dopiero 11 lat. Porywacze wystosowali oczywiście żądania, nie zamierzają oddać jej tak łatwo. Tajnym służbom udało się ustalić, że dziecko jest ukrywane w górskiej chacie, jednak bardzo trudno się tam dostać. Co więcej zatrudnili najemników, którzy przygotowali pułapki i strzegą drogi na ponad 10 km. Jeśli zjawi się policja lub wojsko posuną się do ostateczności. Tę akcję może przeprowadzić tylko elitarna ekipa lub wyszkolony śmiałek, który nie ma nic do stracenia. Bez względu na to, kto wyruszy w tę morderczą podróż, musi się odpowiednio przygotować i zaopatrzyć w broń.

To tylko jeden ze scenariuszy, bo dzieci mają bujną wyobraźnię, zatem na pewno wymyślą znacznie więcej. Jeśli w głównych rolach obsadzą: komandosów, żołnierzy lub szpiegów zabawkowa broń i inny sprzęt militarny będą niezbędne. Na szczęście w naszym arsenale zabawek mamy wszystko od wybory do koloru i to zupełnie legalnie.

W tej kategorii znajdują się m.in. sterowane czołgi, figurki żołnierzyków i pistolety, w tym znane NERFy na dyski lub strzałki piankowe i tradycyjne na kulki plastikowe lub żelowe. U nas możecie też dokupić amunicję. 

Militarne  Jest 93 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 93 elementów