Kategorie

Filtrowanie

Promocje

Najczęściej kupowane

Zabawki dla niemowląt

Zabawki dla maluchów to nie tylko fajne gadżety. W pierwszych miesiącach życia przede wszystkim liczą się funkcje, które wspierają prawidłowy rozwój. To co w nich jednak obowiązkowe, to wysoki poziom bezpieczeństwa. 

Wybierając zabawki dla kilkumiesięcznych smyków warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego są wykonane, a także markę producenta oraz właściwości, które korzystnie wpłyną na zdobywanie cennych umiejętności przydatnych w drodze ku dorosłości. 

W naszej strefie zabawek, a przede wszystkim w tej kategorii, znajdziecie propozycje, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą i troszczą się o zdrowe dzidziusia. Stawiamy na takie marki jak:  Smily Play, Dumel, Fisher Price, a także Clementoni. 

Zabawki, które uczą 

Niemowlęta potrzebują zabawek, które będa wspomagać ich naturalne umiejętności. Więcej o tym przeczytacie w naszym artykule “Jakie zabawki dla niemowlaka?”

Na pewno jednak warto szukać ofert, które ćwiczą zdolności motoryczne, koncentrację wzrokowo-ruchową, mówienie, rozróżnianie kształtów, a także logiczne i kreatywne myślenie. Sprawdzą się w tym m.in. grzechotki, sortery kształtów oraz interaktywne tablety i smartfony

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Zabawki dla niemowląt  Jest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 60 elementów