Obniżka! -30.00zł

DUMEL DISCOVERY TABLICA DŹWIĘKOPIS 5 W 1

Zamiast 89.35zł

59.35zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

67312

Odbiór osobisty ( Piła ul Poznańska 22 ) Darmowa
Kurier GLS ( 24h ) 11.38zł
Paczkomaty InPost ( 24H ) 10.00zł
Kurier GLS pobranie ( 24H ) 12.19zł
Dostawa: 7 do 14 dni

Dodaj do listy życzeń


Kolor Wielokolorowy
Stan Nowy
Bohater brak
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 12 m +
Certyfikaty, opinie, atesty CE

Opis produktu

Dźwiękopis – Tablica Interaktywna – z głosem Katarzyny Cichopek

Wiele zabawy a przede wszystkim funkcji, które korzystanie wpływają na rozwój dziecka. Dźwiękopis od Dumela to interaktywna tablica, która uczy i bawi. Idealna dla maluchów powyżej 12 miesiąca życia, wkraczających w etap twórczej kreacji. Dzięki niej młody odkrywca będzie mógł rysować, pisać, ćwiczyć motorykę dłoni, rozwinąć wyobraźnię, poznawać dźwięki, a nawet emocje. Ponadto podczas każdego kontaktu ze sztuką może korzystać z przewodnika. Dźwiękopis wzbogacono o funkcję lektora, któremu głosu użyczyła aktorka, Katarzyna Cichopek.

Edukacyjna tablica interaktywna może działać w czterech trybach:

  1. Rysujmy i bawmy się dźwiękiem;

  2. Bawmy się kolorami;

  3. Odkryjmy emocje;

  4. Odkryjmy muzykę.

Dźwiękopis wydaje inne dźwięki w każdym z czterech trybów. Dziecko decyduje samodzielnie o tym w co się bawić. Tryb wybiera się za pomocą guzika umieszczonego w prawym, dolnym rogu ramy. Odgłosy pojawią się, gdy maluch dotknie kolorowym pisakiem przycisków znajdujących się wokół tablicy. Malując, obrazy, w zależności od trybu obrazy, będzie poznawał emocje, uczył się kolorów czy też obcował z muzyką. Co istotne tablica działa na baterie, mały artysta może mieć ją zatem zawsze przy sobie. Tablica interaktywna jest także wyposażona w funkcję wyłączenia dźwięku. Dziecko może zatem tworzyć również w ciszy.

Aby zacząć korzystać z tablicy należy umieścić w ramie kartkę A4, wybrać jeden z czterech trybów i włączyć dźwięk. Po stworzeniu dzieła natomiast można zrobić wystawę. Dźwiękopis jest wyposażony w podpórkę, która umożliwia stworzenie sztalugi - idealnej na prezentację obrazu.

Dźwiękopis – Tablica Interaktywna – zawartość zestawu:

  1. Tablica na kartki w rozmiarze A4;

  2. 3 kartki papieru;

  3. 3 markery wielokrotnego użytku dostosowane do możliwości motorycznych dziecka;

  4. 3 wkłady do uzupełnienia markerów z wolnym od toksyn, zmywalnym tuszem.

W jaki sposób dźwiękopis pomaga w rozwoju dziecka?

Przede wszystkim rozwija wyobraźnię i ćwiczy małą motorykę dłoni. Markery zostały zaprojektowane tak, aby każde dziecko mogło wygodnie je chwycić i kreślić linie oraz kształty. Dzięki różnym trybom uczy się także kolorów i emocji. Ta ostatnia funkcja sprzyja rozwojowi inteligencji emocjonalnej, która ułatwia m.in.: radzenie sobie ze stresem, nawiązywanie relacji i osiąganie celów. Przez naukę i zabawę maluchy oprowadza Katarzyna Cichopek, która użyczyła zabawce swojego głosu.

Tablica Interaktywna – Dźwiękopis to produkt firmy Dumel. Lidera w branży zabawek dla kilkumiesięcznych dzieci. Produkt posiada atesty gwarantujące bezpieczeństwo. Tablica została zaprojektowany przez specjalistów w dziedzinie edukacji i psychorozwoju dzieci. Dumel zanim wprowadził zabawkę na polski rynek, skonsultował jej funkcje z rodzimymi specjalistami. Dzięki temu jest ona dostosowana do kultury i języka polskiego.

Produkt wymaga 2 baterii typu AA (zestaw demonstracyjny zawarty w zestawie). 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DUMEL DISCOVERY TABLICA DŹWIĘKOPIS 5 W 1

DUMEL DISCOVERY TABLICA DŹWIĘKOPIS 5 W 1

Tablica dźwiękopis 5w1. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: