Motor na Akumulator GTM2288-A Czerwony

160.98zł

( 116 szt. )

Dostawa: 1 dni

Trójkołowe motocykle akumulatorowe to idealne rozwiązanie dla dzieci, które są jeszcze za małe na pojazd dwukołowy z podpórkami. Tricykl Akumulatorowy GTM2288-A zapewnia zdecydowanie większą stabilność - dzięki dwóm kołom na tylnej osi pojazd nie jest w stanie przewrócić się w żadną stronę. Solidna, a zarazem dynamiczna konstrukcja z pewnością zaskarbi sobie serca wielu użytkowników.

Sportowy design połączony z bardziej nieco wyczynowym stylem motocrossa to świetna kompozycja, która sprawia, że Motor GTM2288-A posiada swój własny, unikatowy charakter. Przednie koło wyposażone jest w amortyzatory, nad którymi znajduje się wyraźnie zarysowany błotnik. Miejsce, gdzie w pełnowymiarowej wersji pojazdu znajduje się silnik pełne jest detali doskonale odwzorowujących mechaniczne szczegóły.

Motorek napędzany jest silnikiem 35W znajdującym się w tylnej osi, napędzającym oba koła. Tricykl posiada przełącznik umożliwiający wybranie biegu do przodu, do tyłu lub trybu postoju. Pojazd posiada plastikowe koła z gumową opaską poprawiającą przyczepność do podłoża. Motor posiada także oświetlenie LED w postaci przedniej lampy.

Motor Akumulatorowy GTM2288-A spełnia wszelkie wymagania Unii Europejskiej z zakresu handlu zabawkami i posiada certyfikat CE. Producent informuje, że z Motorka mogą korzystać dzieci powyżej 3 roku życia.

KolorCzerwony
HamulecAutomatic after releasing the gas pedal
ModelMotor GTM 2288
Silnik1x35W
Akumulator1x6v4Ah
Skrzynia Biegów2 biegi (przód/tył)
Wymiary Pojazdu71cm x 45cm x 51cm
Prędkość3km/h
Masa Własna5,5 kg
Max. Obciążenie20kg
Czas Ładowania8 hours
KołaPlastikowe z gumową opaską
Czas Działaniado 1 godziny
Pasy Bezpieczeństwa
Kluczyki
Otwierane Drzwi
FotelePlastic
Zdalne Sterowanie
ŚwiatłaPrzednie LED
Audio

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Motor na Akumulator GTM2288-A Czerwony

Motor na Akumulator GTM2288-A Czerwony

30 innych produktów w tej samej kategorii: