Quad na akumulator BBH3588 Czerwony

741.46zł

( 13 szt. )

Dostawa: 1 dni

 

Quad na akumulator BBH3588 CzerwonyWspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy nie tylko młodemu kierowcy, ale i rodzicom. Być może taka rozrywka będzie stanowić początek pasji motoryzacyjnej, którą w przyszłości dziecko będzie dzielić z tatą? Wybierz nasz czerwony quad BBH3588 i poznaj jego wszystkie atuty i możliwości.

Uważamy, że wykonanie z tworzywa najwyższej jakości w połączeniu z mocną, dużą konstrukcją, zadowoli gusta najmłodszych użytkowników. Sportowy design i stylistyka wzorowane na pojazdach wyścigowych tylko zachęcą dziecko do aktywności. Gumowe koła, elektryczny hamulec nie tylko podniosą komfort użytkowania dziecięcego quada, ale i poziom bezpieczeństwa.

Dane techniczne quada BBH3588 również są imponujące. Prędkość, jaką może osiągnąć sprzęt, wynosi od 3 do 5 km/h, a czas jazdy po około 8-godzinnym ładowaniu to 1,5 godziny. Cztery silniki 45W oraz akumulator 12 V 7Ah gwarantują doskonałe przeżycia płynące z jazdy.

Decydując się na ten przedmiot, warto pamiętać, że zabawkowy quad według zaleceń producenta przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia.

 

KolorCzerwony
HamulecAutomatyczny po zwolnieniu pedału gazu
ModelQuad BBH3588
Silnik4x45W
Akumulator12V7Ah
Skrzynia Biegów2 prędkości ( bieg szybki/wolny)
Wymiary Pojazdu115 cm x 60 cm x 40 cm
Prędkość2-5 km/h
Masa Własna22,5 kg
Max. Obciążenie30kg
Czas Ładowania8 godzin
KołaAmortyzatory
Czas Działaniado 1 godziny
Pasy Bezpieczeństwa
Kluczyki
Otwierane Drzwi
Foteleplastikowe
Zdalne Sterowanie
ŚwiatłaPrzednie LED
AudioFM Radio

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Quad na akumulator BBH3588 Czerwony

Quad na akumulator BBH3588 Czerwony

30 innych produktów w tej samej kategorii: