Jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać?

Zabawki kreatywne dla dzieci

1 czerwca to dzień, który jest świętem każdego malucha. W wielu rodzinach z tej okazji wręcza się upominki, które kupują nie tylko rodzice, ale także ciocie, wujkowie czy dziadkowie. To dobry moment na to, by prezentem rozbudzić w dziecku nowe zainteresowania i sprawić, że podczas zabawy, na buzi brzdąca pojawi się uśmiech od ucha do ucha. W poniższym artykule zebrano ciekawe propozycje prezentowe, które z pewnością ucieszą najmłodszych.

Zabawki kreatywne dla dzieci

Wśród kupowanych akcesoriów nie może zabraknąć takich, które zachęcą najmłodszych do działań twórczych. Młodsze dzieci ucieszą się, jeśli będą mogły wyczarować ludziki czy zabawowe desery dzięki zestawom ciastoliny. Masa plastyczna nada się idealnie to odciskania różnorodnych kształtów. Umożliwiają to foremki, które są np. wieczkami opakowań czy wyciskarki pozwalające stworzyć np. składniki do pizzy czy przekąski. Maluch będzie mógł sam zdecydować, jakie kształty chce stworzyć podczas zabawy. Rodzice z pewnością docenią fakt, że nie barwią one skóry dziecka, co znacznie ograniczy konieczność sprzątania po takiej zabawie. Jeśli dziecko darzy dużym zainteresowaniem tego rodzaju aktywności, spodobają mu się także koraliki do prasowania. Można z nich tworzyć kompozycje takie jak wielokolorowe obrazki przedstawiające dom czy dinozaury. Takie zabawki edukacyjne rozwijają wiele cennych umiejętności takich jak m.in. rozwój wyobraźni czy większa sprawność palców. Małe dzieci w trakcie tworzenia swoich własnych kompozycji mogą także uczyć się wyrażania swoich uczuć poprzez sztukę, za pośrednictwem kolorów czy kształtów.

Zabawa na świeżym powietrzu

Dobrym pomysłem na upominek dla mniejszego brzdąca są także jeździki dla dzieci. Przemieszczanie się trójkołowym rowerkiem czy mini samochodzikiem to świetna rozrywka, dzięki której maluch będzie spędzał czas w sposób aktywny. Dla dziecka będzie to także świetna okazja do poćwiczenia koordynacji ruchowej czy umiejętności skupiania się. Jeśli dorosły chce towarzyszyć maluchowi w tej zabawie, wystarczy wybrać model posiadający specjalną rączkę, która umożliwia rodzicowi asekurację.

Zbliżający się początek czerwca to ostatni dzwonek na zakup upominku, który wręczy się dziecku z okazji jego święta. W zależności od zainteresowania malucha można wybrać prezenty związane z kreatywnymi zabawami plastycznymi lub zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Bez względu na to, który z tych produktów podaruje się dziecku, warto oprócz upominku podarować mu możliwość spędzenia czasu z krewnym np. podczas wspólnej zabawy ciastoliną czy wycieczki do parku na rowerku trójkołowym.

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.