Prezent dla małego fana motoryzacji

samochody dla dzieci

Dużo maluchów już od bardzo wczesnego dzieciństwa wykazuje ogromne zainteresowanie różnorodnymi pojazdami. Robią to, bawiąc się resorakami czy przeglądając książeczki z rysunkami ciężarówek, karetek lub aut osobowych. Potrafią rozpoznawać konkretne modele samochodów i chętnie obserwują, jak prowadzą rodzice. Jeśli w swoim najbliższym otoczeniu masz malucha, który wykazuje zainteresowanie tą tematyką, warto podarować mu auto dla dzieci. Taka zabawka będzie dla brzdąca spełnieniem najskrytszego marzenia o posiadaniu własnego, luksusowego pojazdu!

Markowe samochody dla dzieci

Jeżeli dziecko zwraca uwagę na pojazdy konkretnej marki takiej jak Volvo czy Mercedes, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować mu miniaturową wersję pojazdu tej marki. Elektryczne samochody dla dzieci posiadają licencje od najpopularniejszych producentów motoryzacyjnych. Taki modele zostały wyposażone w dużo udogodnień, dzięki którym maluch nie będzie chciał opuszczać kokpitu. Jest to m.in. wygodne siedzenie z oparciem wykonane z ekologicznej skóry, które pozwoli na zachowanie stabilnej pozycji podczas kierowania czy naciskania na pedały. Niektóre samochody elektryczne dla dzieci posiadają schowki, do których mały kierowca może włożyć wszystkie cenne drobiazgi. Auta na akumulator dla dzieci posiadają także kierownicę z klaksonem, która wygrywa rytmiczne melodie i umila przejażdżkę małemu kierowcy. Przemieszczanie się takim pojazdem da mnóstwo radości najmniejszym fanom czterech kółek.

Samochód na akumulator idealny do nauki

Wybierając model, warto kupić taki, który spełnia więcej niż jedną funkcję. Elektryczne samochody dla dzieci po usunięciu niektórych elementów, mogą służyć maluchowi także jako chodzik. Pozwoli on na utrzymanie stabilnej pozycji w trakcie stawiania pierwszych kroków, a opiekunowie będą mogli nadzorować przemieszczenia się malucha. Niektóre modele można także łatwo zmienić w jeździk, dzięki któremu dziecko będzie mogło samodzielnie odpychać się nogami od podłoża i ćwiczyć koordynację ruchową. Samochód elektryczny dla dzieci ma też jedną, istotną zaletę: jest świetnym sposobem na to, aby nauczyć pociechę podstawowych zasad ruchu drogowego. Dzięki temu szybko zdobędzie wiedzę np. na temat sygnalizacji świetlnej czy konieczności zwracania uwagi na innych podczas przemieszczania się. Regularne przejażdżki pozwolą na zwiększanie umiejętności koncentracji czy koordynacji ruchowej, bo kiedy prowadzi się auto elektryczne dla dzieci, trzeba angażować jednocześnie i ręce i nogi. Cała zabawa odbywa się pod kontrolą rodzica, który z łatwością może zmienić kierunek jazdy np. za pomocą uchwytu zamontowanego w tylnej części pojazdu.

Wśród różnorodnych zabawek dużą popularnością cieszą się samochody na akumulator, które są świetnym sposobem do zachęcenia brzdąca do aktywności na świeżym powietrzu. Chwile spędzone w kokpicie auta, które samemu się prowadzi, będą dla dziecka źródłem radości, nauki i przede wszystkim, świetnej zabawy. Samochód elektryczny dla dzieci to zabawka, która z powodzeniem posłuży maluchowi na dłużej niż jeden sezon.

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.