Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker

Gra MASTERMIND logiczna nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker

20,24 zł
Mastermind – gra planszowa przeznaczona dla dwóch osób, polegająca na odgadnięciu przez jednego...
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Plastik
Kolor: Wielokolorowy
Stan: Nowy
Bohater: Gra MASTERMIND logiczna
Kod producenta:: 22021
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy, Dziewczynki
Seria: nauka kodowania złam kod Rozum Kultowa Codebreaker
Wiek dziecka: 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE, EN 71
Minimalna liczba graczy: 2
Maksymalna liczba graczy: 2
Czas rozgrywki: do 30 min

🧩🕵️‍♀️ Złam Kod w MASTERMIND! 🧩🕵️

Gra Mastermind to emocjonująca zabawa, która angażuje całą rodzinę! Twoim celem jest rozszyfrowanie tajemniczego kodu przeciwnika.

👥 Zasady gry dla 2 osób:

Jeden z graczy to szyfrant, wybiera pięć kolorowych pionków i ukrywa je w specjalnym urządzeniu do szyfrowania. Tworzy w ten sposób tajny kod. Ten kod jest ukryty za pięcioma zasłonkami i jest niewidoczny dla drugiego gracza, który próbuje go odgadnąć.

🔢 Przeciwnik ma 12 prób na odgadnięcie kodu. W każdej próbie umieszcza na planszy pionki w kolejności, która wydaje mu się zbliżona do tajnego kodu. Czarne pionki oznaczają, że kolor jest na właściwym miejscu, a białe pionki oznaczają, że kolor jest w kodzie, ale na niewłaściwym miejscu.

🤯 Odgadujący zdobywa coraz więcej informacji, próbując rozwikłać zagadkę. Gra kończy się, gdy kod zostanie złamany lub po 12 nieudanych próbach.

🎯 Gracz, który stworzył kod, zdobywa punkty za liczbę prób odgadującego. Jeśli kod nie zostanie złamany, otrzymuje dodatkowy punkt. Zwycięzcą jest gracz z większą ilością punktów po określonej liczbie rund.

🔄 Po odgadnięciu kodu, gracze zamieniają się rolami i grają dalej!

📦 Zestaw zawiera panel i pionki, a gra jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie czasu i rozwijanie umiejętności u najmłodszych. To zabawa, która uczy rozpoznawania kolorów, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i komunikację.

👨‍👩‍👧‍👦 Ta gra planszowa jest doskonała na wspólne wieczory z rodziną i pozwoli wam na zacieśnienie więzi oraz zdobycie mnóstwo emocjonującej rozrywki!

🎲🧡 MASTERMIND - dla małych detektywów i wszystkich poszukiwaczy przygód! 🎲🧡

Produkty powiązane

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.