• Nowy

DREWNIANA TABLICZKA MNOŻENIA edukacyjne klocki gra montessori z drewna do 100

21,87 zł
Układanka Tabliczka Mnożenia to innowacyjne narzędzie edukacyjne, które łączy naukę z zabawą,...
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Drewno
Kolor: Wielokololorowy
Stan: Nowy
Bohater: TABLICZKA MNOŻENIA klocki gra
Kod producenta:: 24162
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy ,Dziewczynki
Seria: TABLICZKA MNOŻENIA klocki gra
Wiek dziecka: 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE, EN 71

Układanka Tabliczka Mnożenia: Interaktywne Narzędzie Edukacyjne

Wprowadzenie

Układanka Tabliczka Mnożenia to rewolucyjne narzędzie edukacyjne, które łączy zabawę z nauką, pozwalając dzieciom odkrywać matematykę w przyjemny i interaktywny sposób.

Opis Produktu

Układanka składa się z drewnianej podstawki zawierającej 100 kostek. Na jednej stronie każdej kostki przedstawione jest działanie matematyczne, a na drugiej jego rozwiązanie. Ten duży zestaw umożliwia mnożenie liczb aż do 10, oferując różnorodne możliwości edukacyjne.

Zastosowanie Edukacyjne

Każda kostka ma czyste boki, co daje możliwość napisania na nich dodatkowych działań matematycznych. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko uczyć się podstawowych działań, ale również rozwijać swoje umiejętności matematyczne poprzez tworzenie własnych zadań.

Zabawa i Nauka

Kostki można wyjmować z podstawki, co umożliwia korzystanie z nich w różnorodnych grach i zabawach edukacyjnych. Uczenie się poprzez zabawę jest kluczowe dla rozwoju dzieci, a ta układanka idealnie wpisuje się w tę koncepcję.

Wpływ Wizualny

Różnorodne kolory kostek przyciągają uwagę dzieci i ułatwiają przyswajanie wiedzy. Barwne elementy pomagają w skupieniu uwagi na zadaniach i działaniach, co jest niezwykle ważne w procesie edukacji.

Kreatywne Wykorzystanie

Dodatkowo, zestaw zawiera drewnianą tabliczkę mnożenia, którą można wykorzystać w różnych ćwiczeniach matematycznych, w tym w szyfrowaniu obliczeń, co dodatkowo rozwija umiejętności logicznego myślenia i analizy.

Podsumowanie

Układanka Tabliczka Mnożenia to znakomite narzędzie, które wspiera edukację matematyczną i rozwój umiejętności analitycznych u dzieci. Jest to idealny prezent dla każdego małego odkrywcy, który chce poznać cudowny świat matematyki.

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.