Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel

Drewniana kolejka tory pociąg na baterie tunel 320 cm

105,61 zł
Zestaw drewnianych torów i pociąg na baterie to doskonała forma wielogodzinnej manualnej zabawy...
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Drewno
Kolor: Wielokolorowy
Stan: Nowy
Bohater: Drewniana kolejka tory
Kod producenta:: 21673
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy, Dziewczynki
Seria: pociąg na baterie tunel
Wiek dziecka: 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE, EN 71
Ilość elementów: 52

Drewniany Pociąg na Baterie z Zestawem Torów

Twórz, Buduj i Wyobrażaj z Nieograniczonymi Możliwościami

Odkryj świat małego konstruktora z naszym drewnianym pociągiem na baterie i zestawem torów o długości 320 cm. Ten kompletny zestaw nie tylko rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka, ale również rozwinie jego zdolności manualne i kreatywne.

Unikalna Konstrukcja i Nieograniczone Możliwości

Zestaw torów o imponującej długości oferuje nieograniczone możliwości konfiguracji, pozwalając na eksperymentowanie, planowanie i budowanie własnych tras. To prawdziwe wyzwanie dla małego konstruktora.

Bezpieczeństwo i Trwałość

Każdy element zestawu wykonany jest z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

 1. Edukacyjny Wymiar: Zabawa zestawem drewnianego pociągu na baterie wspiera rozwój zdolności manualnych, motorycznych, a także kreatywności i wyobraźni u dzieci.

 2. Wysoka Jakość Materiałów: Zestaw wykonany jest z bezpiecznego, trwałego drewna, z dbałością o szczegóły, co zapewnia długotrwałą zabawę i bezpieczeństwo użytkowania.
 3. Różnorodność Elementów: Zestaw zawiera drewniane tory, klocki, postacie ludzi, drzewka, wagony na magnes oraz czerwoną lokomotywę na baterie, co zapewnia bogatą i różnorodną zabawę.
 4. Stymulacja Rozwoju Dziecka: Manipulowanie elementami zestawu, takimi jak tory, klocki i figurki, rozwija u dzieci zdolności manualne, motorykę oraz umiejętności planowania.
 5. Wielofunkcyjność: Tory można łączyć na różne sposoby, tworząc nowe i unikalne układy, co pozwala na niekończącą się zabawę i stymulację kreatywności.
 6. Trwałość i Wytrzymałość: Drewno użyte do produkcji torów i elementów zestawu jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
 7. Bezpieczeństwo: Zabawka posiada odpowiednie atesty i certyfikaty (takie jak CE, EN 71), co zapewnia, że jest bezpieczna dla dzieci.
 8. Uniwersalność: Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, co czyni ją uniwersalnym prezentem.
 9. Rozwijanie Wyobraźni: Zestaw umożliwia dzieciom tworzenie własnych scenariuszy i historii związanych z pociągiem i torami, rozwijając ich wyobraźnię i kreatywne myślenie.
 10. Estetyka i Design: Kolorowe i starannie wykonane elementy zestawu są atrakcyjne wizualnie, przyciągając uwagę dzieci i zachęcając do zabawy.

Podsumowanie

Drewniany Pociąg na Baterie z Zestawem Torów to idealna zabawka, która pobudzi kreatywność Twojego dziecka i pozwoli na godziny fascynującej zabawy. Odkryj świat małego konstruktora razem z nami!

Produkty powiązane

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.