• Nowy

KOLEJKA DREWNIANA TOR WAGONY POCIĄG NA BATERIE POSTERUNEK POLICJI

130,00 zł
Odkryj Świat Kreatywnej Zabawy z Naszą Drewnianą Kolejką! Czy Twoje dziecko jest małym odkrywcą,...
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Drewno
Kolor: Wielokololorowy
Stan: Nowy
Bohater: POCIĄG NA BATERIE
Kod producenta:: 24179
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy ,Dziewczynki
Wiek dziecka: 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE|EN 71
Długośc produktu: : 410

Drewniany Pociąg na Baterie z Zestawem Torów

Przygoda na Torach Czeka! Czy Twoje dziecko marzy o zastaniu małym konstruktorem? Czy uwielbia tworzyć, eksplorować i odkrywać nowe światy? Jeśli tak, to nasza drewniana kolejka jest idealnym wyborem! Ta nie tylko kolejka, ale prawdziwe narzędzie kreatywności, które zapewni godziny fascynującej zabawy i edukacji. W naszym zestawie znajdziesz drewniane tory o imponującej długości 410 cm , które pozwalają na budowanie nieskończonych tras pełnych zakrętów, mostów i tuneli. Każdy wagonik na baterie jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić łatwość obsługi i radość z zabawy.

Kreatywna Zabawa i Rozwój

Ten zestaw zawiera drewniane tory o imponującej długości 410 cm, pozwalające na tworzenie nieskończonych konfiguracji. Twoje dziecko będzie mogło planować, budować i eksperymentować z różnorodnymi trasami, co sprzyja rozwojowi kreatywności i zdolności planistycznych.

Wysoka Jakość i Bezpieczeństwo

Każdy element zestawu wykonany jest z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje trwałość i bezpieczną zabawę. Wagoniki na baterie są łatwe w obsłudze, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego zestawu.

  1. Edukacyjna Wartość: Zestaw ten rozwija zdolności manualne, planistyczne i kreatywne dzieci, stymulując ich wyobraźnię i umiejętność rozwiązywania problemów.
  2. Wysoka Jakość Materiałów: Wykonany z najwyższej jakości drewna, co zapewnia trwałość zabawki i bezpieczeństwo podczas zabawy.
  3. Kreatywne Możliwości Konstrukcji: Długość torów wynosząca 410 cm pozwala na tworzenie nieograniczonych konfiguracji tras, w tym zakrętów, mostów, i tuneli.
  4. Łatwość Obsługi: Wagoniki na baterie są proste w obsłudze, co sprawia, że zabawka jest dostępna dla dzieci w różnym wieku.
  5. Rozwój Umiejętności Społecznych: Bawiąc sie wspólnie z rodzicami lub rówieśnikami, dzieci mogą rozwijać umiejętności społeczne, takie jak współpraca, komunikacja i dzielenie się.
  6. Wzmacnianie Kreatywności: Tworzenie własnych tras i scenariuszy zabawy sprzyja kreatywnemu myśleniu i pomysłowości.
  7. Uniwersalny Atrakcyjność: Zabawka ta jest atrakcyjna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, co czyni ją doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Drewniana kolejka z zestawem torów 410 cm rozwija zdolności kreatywne i manualne dzieci. Wykonana z wysokiej jakości drewna, gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość zabawy. Idealna do wspólnej zabawy, wzmacnia umiejętności społeczne i kreatywność.

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.