Klocki Blocki MyPolice Helikopter Policyjny 95el KB0655

18.70zł


6500

( 33 szt. )

Dostawa: 1 dni

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Klocki Blocki MyPolice Helikopter policyjny KB0655

Zestaw Klocków jest doskonałą propozycją dla wszystkich kreatywnych dzieciaków, które osiągnęły 6. rok życia, a pasjonuje ich składanie i rozkładanie zabawek na czynniki pierwsze. Ta ciekawa aktywność pomoże rozwinąć barwną wyobraźnię dziecka, równocześnie poprawiając jego zdolności manualne i techniczne, a także spryt i smykałkę do majsterkowania. Ponadto model do własnoręcznego montażu usprawni logiczne myślenie i cierpliwość dziecka, dodatkowo je wyciszając.

Zestaw Klocków zawiera 95 elementów wykonanych z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Prezentowana zestaw policyjny, po złożeniu zachwyci każdego małego fana służb specjalnych. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia tych klocków z innymi zestawami tworząc całe miasteczko policyjne.

Cały zestaw zawiera ponad 90 elementów, z których możemy zbudować duży helikopter policyjny z pilotem.

Wszelkie elementy wchodzące w skład przedstawianej zabawki wykonane są z bezpiecznych dla dziecka, atestowanych materiałów. Zestaw ten posiada certyfikat CE, dlatego jest idealnym prezentem dla dzieci — zwłaszcza tych, które ukończyły 6. rok życia. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w opakowaniu znajduje się wiele elementów o małym rozmiarze.

Wymiary opakowania:

20 cm x 16 cm x 4.5 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Klocki Blocki MyPolice Helikopter Policyjny 95el KB0655

Klocki Blocki MyPolice Helikopter Policyjny 95el KB0655

30 innych produktów w tej samej kategorii: