MOCNY METALOWY WÓZEK DLA LALEK SPACERÓWKA PARASOLK

32.51zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: 7 do 14 dni

Jeżeli szukasz wózka do przewożenia lalek dla swojej kilkuletniej córeczki, mamy dla Ciebie podpowiedź — wybierz wózeczek z serii Alice. Dlaczego? Odznacza się on ogromem zalet i praktycznym zastosowaniem, a jego design mówi sam za siebie. Jasny, różowy wózek  jest wielofunkcyjną zabawką.

Podczas wyboru wózeczka do przewożenia lalek należy wziąć pod uwagę wzrost dziecka i przeznaczenie zabawki, dzięki czemu zabawa będzie komfortowa i możliwa we wszystkich warunkach — nie tylko w domu bądź sali zabaw. Prezentowany model  ma stalowa konstrukcja wykonana z wytrzymałych rurek oraz poszycie z impregnowanego tworzywa umożliwi przeniesienie zabawy poza dom.

Śliczna, lekka, kolorowa spacerówka dla lalek, misiów i innych maskotek. Każda mała opiekunka chciałaby taki mieć. Wózeczek doskonale się prowadzi, jest stabilny i każda lalka będzie w nim bezpieczna zapięta pasami.

Każdy spacer takim wózkiem z pewności będzie udany. Można go łatwo złożyć i rozłożyć w razie konieczności. Koła są pokryte pianką a konstrukcja jest lekka, co znacznie ułatwia zabawę małym dziewczynkom.

Wózek dla lalek ma śliczny różowy kolor. Jest zdobiony białym materiałem w kolorowe kwiatki. Stelaż wózka został wykonany z wytrzymałego metalu , jego poszycie jest z tkaniny. Dziewczynki mogą nim się wspaniale bawić zabierając swoje lalki na ciekawe spacery. Ta spacerówka ma wygodną rączkę oraz pasy bezpieczeństwa. Wózek przeznaczony jest dla lalek o wysokości do 46 centymetrów.

Wózeczek jest w różowym kolorze, cały pokryty nadrukowanymi kolorowymi kwiatkami. Te połączenie daje piękny efekt i sprawia, że całość wygląda estetycznie i nowocześnie.

Wymiary wózka po rozłożeniu:

  • wysokość - 50 cm
  • szerokość - 22,5 cm
  • głębokość - 37 cm
Materiał Plastik, Inny, Metal
Kolor Wielokolorowy
Stan Nowy
Bohater inny
Marka inna
Wiek dziecka 3 lata +, 3 rok
Certyfikaty, opinie, atesty CE

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MOCNY METALOWY WÓZEK DLA LALEK SPACERÓWKA PARASOLK

MOCNY METALOWY WÓZEK DLA LALEK SPACERÓWKA PARASOLK

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: