Lalka Barbie i Jednorożec Magia świateł Mattel

218.70zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

887961699029

Dostawa: 7 do 14 dni

Dodaj do listy życzeń


Kolor Wielokolorowy
Stan Nowy
Bohater Barbie
Marka Barbie
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty CE

Opis produktu

Jednorożec Magia świateł i lalka księżniczka Barbie® zapraszają w podróż po krainie wyobraźni!  Miłośniczki baśni mogą tworzyć nieskończenie wiele opowieści wzbogacanych pokazami niezwykłych świateł i dźwięków, które aktywuje się dotykiem.

Możesz się bawić na różne sposoby: dotknij lub pogłaszcz tułów jednorożca, trąć jego róg lub „poczęstuj” go przekąską, aby zobaczyć kolorowe świecące gwiazdki i usłyszeć muzykę lub urocze dźwięki.

Pomóż Barbie® nakarmić jednorożca dołączonym do zestawu rożkiem lodowym, aby usłyszeć, jak „chrupie” go ze smakiem, i zobaczyć światełka, lub przytrzymaj tułów jednorożca, aby usłyszeć odgłos galopowania.

Lalka Barbie® może zginać kolana, a pod przejrzystą tęczową spódniczką nosi spodnie, dzięki czemu może z łatwością „wskoczyć” na grzbiet jednorożca i ruszyć przed siebie.

Gdy nadejdzie czas na sen, dotknij i przytrzymaj róg jednorożca, aby zobaczyć, jak zasypia, emitując specjalny układ światełek, odtwarzając odgłosy drzemki i słodką melodię-kołysankę.

Młode marzycielki mogą opowiadać różne bajeczne historyjki – bo kiedy wkraczasz do krainy Dreamtopia, wszystko staje się możliwe!

Zbierz wszystkie lalki oraz zabawki Barbie™ Dreamtopia i daj się ponieść marzeniom. Barbie™ Dreamtopia Jednorożec Magia świateł to idealny prezent dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. W zestawie: Barbie™ Dreamtopia Jednorożec Magia świateł, rożek lodowy oraz lalka księżniczka Barbie®. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.


· Jednorożec Magia świateł i lalka księżniczka zachęcają do bajecznej zabawy, której towarzyszą – aktywowane dotykiem – magiczne pokazy świateł i efekty dźwiękowe! Aktywacja jest bardzo prosta, więc dzieci mogą od razu przejść do zabawy i odgrywać przeróżne scenki ​
· Możesz się bawić na wiele sposobów – pogłaszcz tułów jednorożca, dotknij jego rogu lub „poczęstuj” go przekąską, aby zobaczyć kolorowe świecące gwiazdki i usłyszeć muzykę lub urocze dźwięki!


· Lalka księżniczka Barbie® pod przejrzystą tęczową spódniczką ma spodnie, a jej kolana się zginają, dzięki czemu podczas zabawy może z łatwością „wskoczyć” na grzbiet jednorożca


· Gdy nadejdzie pora na sen, naciśnij i przytrzymaj róg jednorożca, aby usłyszeć odgłosy charakterystyczne dla drzemki oraz melodię-kołysankę, a także zobaczyć wyjątkowy usypiający pokaz świetlny


· Dzięki wielu układom świetlnym i efektom dźwiękowym oraz licznym sposobom zabawy zestaw z jednorożcem i lalką księżniczką Barbie® to świetny prezent dla dzieci – szczególnie tych, które uwielbiają jednorożce, konie oraz inne zwierzęta (te fantastyczne i te realne)!


· Pogalopuj na spotkanie przygody z Jednorożcem Magia świateł i lalką księżniczką. Zbierz wszystkie lalki i zabawki z linii Barbie™ Dreamtopia, aby odtworzyć ulubione serialowe scenki i opowiadać własne historyjki (zabawki sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lalka Barbie i Jednorożec Magia świateł Mattel

Lalka Barbie i Jednorożec Magia świateł Mattel

Jednorożec Magia świateł i księżniczka Barbie® zapraszają w podróż po krainie wyobraźni! Miłośniczki baśni mogą tworzyć wiele opowieści pokazami niezwykłych świateł i dźwięków, które aktywuje się dotykiem.Możesz się bawić na różne sposoby: dotknij lub pogłaszcz tułów jednorożca, trąć jego róg lub „poczęstuj” go przekąską, aby zobaczyć świecące gwiazdki i usłyszeć muzykę lub urocze dźwięk.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: