Chodzik pchacz Interaktywny stolik edukacyjny

105,61 zł
Wielofunkcyjna zabawka dzięki której dzieci odkrywają okalający   je   świat. Jest to...
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Plastik
Kolor: Wielokolorowy
Bohater: Interaktywny stolik edukacyjny
Bohater: 23479
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy, Dziewczynki
Seria: Chodzik pchacz Interaktywny stolik
Wiek dziecka: 12 m +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE, EN 71
Wysokość produktu: : 43
Długośc produktu: : 40
Szerokość produktu: 26

Interaktywny pchacz, stolik, dla każdego dziecka, poznającego świat

Wielofunkcyjna zabawka umożliwiająca dziecku rozwinięcie swoich zmysłów, poznawania kolorów, dźwięków, kształtów. Ta wielofunkcyjna zabawka edukacyjna jednocześnie rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. Dzięki użyciu dziecko uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i kolorów, posługiwania się przedmiotami

Zabawka bardzo estetycznie wykonana zapewnia mnóstwo zabawy dla dziecka. Żywe kolory , rewelacyjna faktura materiału z którego wykonana jest zabawka zapewnia wiele atrakcji dla dziecka.

Panel interaktywny

Panel, wyposażony w włącznik dźwięków na panelu, pianinko z gamą do, re, mi, fa, so, dołączone do przyciszania, pogłaśniania zabawek, kolorowe kształty z literkami (koło z literką A, trójkąt z literką B, kwadrat z literką C), misiu - interaktywny telefon z wesołymi dźwiękami, śmiechem dziecka, regulacja przyciszania, pogłaśniania, kolorowe kołowrotki do skrętu korbką, drzewko labirynt, kółeczka na silikonowym pałąku, gąsieniczka - kolorowe koraliki, balon - z migającym światełkiem. Zabawka wygrywająca wesołe melodie, spokojna melodie.

Pchacz

Pchacz posiada szeroko rozstawione 4 koła otoczone gumową opaską, do komfortowego przebiegu. Z tyłu pchacza znajduje się pojemnik, który należy napełnić np. wodą w celu jego obciążenia . Wyprofilowane uchwyty do trzymania.

Stolik

Stolik posiada 4 nogi z wytłoczonymi wzorami, na których układa się panel do zabawy.

Zabawka wielofunkcyjna: Ta zabawka służy jako interaktywny pchacz i stolik do zabawy, dostarczając dzieciom wielu możliwości zabawy i nauki.

  1. Rozwój zmysłów: Pomoże dziecku rozwijać zmysły, poznawać kolory, dźwięki, kształtować i wiele więcej.
  2. Interaktywny panel: Panel zawiera różne funkcje takie jak pianino, kształty z literami, interaktywny telefon, kolorowe koła i wesołe melodie.
  3. Bezpieczne i wynik: Pchacz ma szeroko rozstawione koło z gumową opaską dla wygody, a dodatek może być napełniony wodą, aby móc korzystać.
  4. Zabawa i nauka: Ta zabawka nie tylko zapewnia zabawę, ale także pomaga dzieciom uczyć się poprzez zabawę, rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne i koordynację ruchową.
  5. Sposób przechowywania: Kiedy nie jest używany jako pchacz, zabawka może być zamieniona w stolik do zabawy, co sprawia, że ​​jest używany do przechowywania.

Wymiary konstrukcji

Pchacz ma wymiary 43 cm (wysokość do rączki), szerokość 26 cm, długość 40 cm, średnica koła 11 cm. Panel ma wymiary 33 x 27 x 6 cm, długość opaski 24,5 cm (pasek posiada 3 stopnie instalacji). Stolik ma wysokość 24 cm.

Zasilanie

Panel zasilany jest przez 3 x 1,5V AA (brak w zestawie), natomiast telefon przez 2 x 1,5 V AAA (brak w zestawie).

KOLORY PRZYCISKÓW MOGE SIE RÓZNIC 

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.