Gumowe Piłki Zestaw Kolorowe Piłeczki 15 cm 2 Szt

6.50zł

( 174 szt. )

Dostawa: 1 dni

Tęczowe piłeczki w siatce

Piłki to uwielbiane przez wszystkie dzieciaki zabawki. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ zabawa z ich wykorzystaniem wpływa na utrzymanie dobrej kondycji, a także gwarantuje dziecku odpowiednią dawkę ruchu. W obecnych czasach, gdy dzieciaki skłaniają się ku elektronicznym gadżetom, warto zaciekawić je klasycznymi rozrywkami, które odpowiadają za zdrowie, a także uwalnianie się hormonów szczęścia.

Zestaw składający się z dwóch tęczowych piłeczek sprawdzi się zarówno wewnątrz, pozwalając na zabawę w domu lub przedszkolu, jak i poza czterema ścianami. Tworzywo, z jakiego zostały wykonane piłki, jest bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Piłki utrzymane są w tęczowej, barwnej kolorystyce, co będzie kolejnym bodźcem dla malucha. Wzornictwo piłek nawiązuje do konstrukcji piłki nożnej oraz siatkowej, dzięki czemu kilkulatek będzie mógł naśladować dorosłych, którzy uwielbiają gry zespołowe.

Kolorowe piłeczki są bardzo lekkie, a ich pompowanie nie sprawi nikomu trudności — wystarczy do tego pompka z igłą do piłek. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Jego produkcja jest zgodna z normą EN 71, co oznacza spełnienie wymogów bezpieczeństwa płynących z użytkowania zabawki. Tęczowe piłki zapakowane są w białą, elastyczną siatkę.

Wymiary nienapompowanych piłek:
- piłka do gry w nogę: około 13 cm,
- piłka do gry w siatkówkę: około 15 cm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Gumowe Piłki Zestaw Kolorowe Piłeczki 15 cm 2 Szt

Gumowe Piłki Zestaw Kolorowe Piłeczki 15 cm 2 Szt

30 innych produktów w tej samej kategorii: