Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem

Duży jeździk chodzik pchacz 3w1 autko z klaksonem

130,00 zł
Zrób niespodziankę swojemu maluchowi i spraw mu jeździk przypominający oryginalne autko.
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Plastik
Kolor: Wielokolorowy
Stan: Nowy
Bohater: Duży jeździk chodzik pchacz
Kod producenta:: 22441
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy, Dziewczynki
Seria: jeździk chodzik pchacz 3w1 autko
Wiek dziecka: 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE, EN 71

Jeździk z prowadnicą rączka  Coupe 

Zrób niespodziankę swojemu maluchowi i spraw mu jeździk przypominający oryginalne autko.

Pojazd wzorowany jest na klasycznych samochodach, dzięki czemu już teraz rozwinie w dziecku zamiłowanie do motoryzacji.

Wybierając taki sprzęt, warto zwrócić uwagę na solidne i dokładne wykonanie produktu, które jest podstawą bezpieczeństwa każdego małego kierowcy. 

Właśnie dlatego śmiało możesz zdecydować się na ten pojazd dla dzieci.

Jeździk wykonany jest z lekkiej, plastikowej konstrukcji, dzięki czemu po demontażu podnóżków dziecko będzie mogło odpychać się nóżkami od podłoża, nie tracąc przy tym wielkich pokładów energii.

Kierownica znajdująca się w przedniej części produktu pozwoli dziecku na analityczne myślenie i decydowanie, który kierunek obrać.

Jeśli jednak nie chcesz, by to dziecko sprawowało kontrolę nad małym pojazdem, możesz samodzielnie nim kierować, używając załączonej do zestawu rączki.

Prowadnik będzie przydatny nie tylko w wyżej opisanej sytuacji, ale także wtedy, kiedy Twoje dziecko straci siłę na samodzielne przemieszczanie się.

Możesz zabezpieczyć malucha barierkami znajdującymi się dookoła siedziska, ułożyć jego stópki na podnóżku i pchać autko.

Kolejną zaletą jeździka są muzyczne przyciski i dźwięki, które dziecko może aktywować z kierownicy. Każdy z przycisków kryje coś specjalnego, co na pewno spodoba się maluchowi.

Wraz z nabyciem nowych umiejętności przez dziecko można zdemontować barierkę i prowadnik, co pozwoli na samodzielną zabawę malca w domu, na podwórku czy w ogrodzie.

Już od pierwszych miesięcy życia dziecka warto zaszczepiać w nim uwielbienie do sportu, który jest świetnym sposobem na wspomaganie prawidłowego rozwoju wszystkich pociech.  

 

 Wymiary jeździka Coupe:

- wysokość z pchaczem: 85 cm,

- szerokość: 40 cm,

- długość: 60 cm.

 

Wymiary opakowania: 63,5 x 30,5 x 33 cm

Waga: 4,12 kg

Produkty powiązane

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.