Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki

Strój wróżka motyl Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki

26,75 zł
Skrzydła motyla wróżki z sukienką różdzka czułka przebranie wróżki
czytaj wiecej...
Brak w magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Tkanina
Kolor: Wielokolorowy
Stan: Nowy
Bohater: STRÓJ WRÓŻKA MOTYL
Kod producenta:: 1871
Marka: Sferazabawek
Płeć: Chłopcy, Dziewczynki
Seria: SKRZYDEŁKA SPÓDNICZKA
Wiek dziecka: 3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE, EN 71
Wysokość produktu: : 57 cm
Szerokość produktu: 45 cm

Skrzydła motyla wróżki sukienka różdzka czułka przebranie wróżki

Przepiękny strój wróżki i skrzydła niczym najbarwniejszy motyl to marzenie które jest do zrealizowania ponieważ dostępne są wzory o których jeszcze niedawno nie było na rynku.

Zestaw składa się się z dużych skrzydeł  w kolorach przypominających barwy kolorowej tęczy różowej opaski z czułkami motylka oraz różdzki z mieniącymi się sznureczkami srebrnymi oraz spódniczki na gumce w kolorach skrzydełek.

Skrzydełka w bardzo łatwy sposób zakłada się gdyż mają od strony wewnętrznej wszyte gumki które po założeniu  są zupełnie niewidoczne.

Wykonanie skrzydełek jest bardzo solidne usztywniane drutem które bardzo ładnie się wyginają pokryte materiałem o przepięknych kolorach przypominających tęczę.

Materiał pokrywający skrzydełka jest muśnięty brokatem co sprawia ze jest jeszcze bardziej magiczny i oczaruje wszystkich dookoła. 

Spódniczka stanowiąca część zestawu jest wykonana z kolorowego tiulu wykończona szeroką tasiemką co robi naprawdę duże wrażenie szczególnie podczas tańca czy obrotu ponieważ bogactwo i połączenie intensywnych kolorów prezentuję się po prostu magicznie.

Przebranie wróżki w tym rekwizyty różdzka i czułka sprawią że dziewczynki będą miały możliwość rosrzeżenia swojej wyobrażni horyzontów myślowych podczas odgrywania różnych scenek teatrzyków niczym z krainy przepięknych wróżek elfów i motyli.

Strój stanie się również pomocny w różnych balach przyjęciach urodzinowych czy festynach rodzinnych.

Funkcję Stroju Wróżki:

  • spełnienie dziecięcych fantazji i marzeń
  • możliwość odgrywanie różnych scenek z użyciem kostiumu wróżki
  • zapoznaniem się z światem fantazji i czarów dzięki rekwizytom wchodzących w skład zestawu

Wymiary zestawu:

  • różdzka:35 cm długości
  • skrzydełka 50 cm szer-45 cm długości
  • spódniczka 30 cm długości

Zawartość Zestawu:

  • duże skrzydła wróżki
  • różdżka
  • czułka

Zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent dla małej marzycielki sprawi jej wiele radości i zrobi wrażenie nie tylko na niej.

Produkty powiązane

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.