INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU

80.49zł


661148247520

( 20 szt. )

Dostawa: 1 dni

Dodaj do listy życzeń

Materiał Plastik
Kolor Wielokolorowy
Stan Nowy
Bohater brak
Marka Dumel Discovery
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 12 m +
Certyfikaty, opinie, atesty CE

Opis produktu

Traktor samodzielnie jeździ wydając realistyczny odgłos, zapalają się światełka a farmer śpiewa wesołą piosenkę.

Traktor z przyczepą zawiera 5 zwierzątek, które nagrodzą dziecko realistycznym odgłosem lub wesołą rymowanką za każdym razem, gdy odgadnie ono prawidłowy kształt i włoży zwierzątko w odpowiednie miejsce. Po naciśnięciu komina traktor przez chwilę samodzielnie jedzie do przodu wydając realistyczny odgłos silnika. Po naciśnięciu fotela kierowcy rozlega się dźwięk wesołej melodyjki "farmer". Gdy dziecko naciśnie kierownicę można usłyszeć dźwięk klaksonu a przednie światła zaczną mrugać.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca.

Kolorowy Traktor z przyczepą od Dumla to wymarzona zabawka dla wszystkich małych fanów farmerstwa. W przyczepce znajduje się 5 zwierzątek, które nagradzają dzieci dźwiękami za odgadnięcie kształtu i umieszczenie figurki w odpowiednim miejscu. Zabawie towarzyszą wesołe melodie oraz rymowanki, które przybliżą najmłodszym sekrety życia na farmie.

Efekty świetlne i dźwiękowe

Po naciśnięciu komina traktor przez chwilę samodzielnie jedzie do przodu wydając realistyczny odgłos silnika. Kiedy natomiast dziecko wciśnie fotel kierowcy rozlegnie się dźwięk melodyjki "Farmer". Dla jeszcze większej zabawy kierownica wydaje realistyczny dźwięk klaksonu, a przednie światełka mrugają. Dziecko umieszczając figurki na przyczepie ćwiczy precyzję oraz zdolności manualne rąk. Wesołe rymowanki przybliżą najmłodszym charakterystykę popularnych zwierząt domowych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU

INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU

Traktor samodzielnie jeździ wydając realistyczny odgłos, zapalają się światełka a farmer śpiewa wesołą piosenkę.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: