INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU INTERAKTYWNY TRAKTOR FARMER DUMEL MOWI PO POLSKU

Interaktywny traktor farmer Dumel mówi po polsku

97,48 zł
Traktor samodzielnie jeździ wydając realistyczny odgłos, zapalają się światełka a farmer śpiewa...
czytaj wiecej...
W magazynie

Dodaj do ulubionych
Materiał: Plastik
Kolor: Wielokolorowy
Stan: Nowy
Bohater: traktor farmer
Marka: Dumel Discovery
Płeć: Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka: 12 m +
Certyfikaty, opinie, atesty: CE

Pomysł na prezent na roczek. Zabawka dla dziecka, które ukończyło 12 miesiąc życia. 

Traktor samodzielnie jeździ wydając realistyczny odgłos, zapalają się światełka a farmer śpiewa wesołą piosenkę.

Traktor z przyczepą zawiera 5 zwierzątek, które nagrodzą dziecko realistycznym odgłosem lub wesołą rymowanką za każdym razem, gdy odgadnie ono prawidłowy kształt i włoży zwierzątko w odpowiednie miejsce. Po naciśnięciu komina traktor przez chwilę samodzielnie jedzie do przodu wydając realistyczny odgłos silnika. Po naciśnięciu fotela kierowcy rozlega się dźwięk wesołej melodyjki "farmer". Gdy dziecko naciśnie kierownicę można usłyszeć dźwięk klaksonu a przednie światła zaczną mrugać.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca.

Kolorowy Traktor z przyczepą od Dumla to wymarzona zabawka dla wszystkich małych fanów farmerstwa. W przyczepce znajduje się 5 zwierzątek, które nagradzają dzieci dźwiękami za odgadnięcie kształtu i umieszczenie figurki w odpowiednim miejscu. Zabawie towarzyszą wesołe melodie oraz rymowanki, które przybliżą najmłodszym sekrety życia na farmie.

Efekty świetlne i dźwiękowe

Po naciśnięciu komina traktor przez chwilę samodzielnie jedzie do przodu wydając realistyczny odgłos silnika. Kiedy natomiast dziecko wciśnie fotel kierowcy rozlegnie się dźwięk melodyjki "Farmer". Dla jeszcze większej zabawy kierownica wydaje realistyczny dźwięk klaksonu, a przednie światełka mrugają. Dziecko umieszczając figurki na przyczepie ćwiczy precyzję oraz zdolności manualne rąk. Wesołe rymowanki przybliżą najmłodszym charakterystykę popularnych zwierząt domowych.

Produkty powiązane

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dzięki certyfikatowi ssl i płatnością elektronicznym Twoje zakupy są bezpieczne.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Obsłużyliśmy już tysiące klientów i wielu z nich cały czas do nas wraca. Zadowolenie naszych klientów to dla nas Podstawa.

Zwrot towarów

Produkt Ci się nie spodobał? - masz 14 dni na jego zwrot.

Super ceny

Super ceny

Staramy się, aby regularne ceny naszych produktów były jak najniższe, ale również wypatruj ciekawych promocji.