Komórka + zegarek malucha mobilny tandem Smily Play

60.89zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Tylko online

5905375818081

Kurier GLS ( 24h ) 11.38zł
Paczkomaty InPost ( 24H ) 10.00zł
Kurier GLS pobranie ( 24H ) 12.19zł
Dostawa: 7 do 14 dni

Dodaj do listy życzeń


Stan Nowy
Bohater inny
Marka Inne
Wiek dziecka 18 miesiąc

Opis produktu

Sprytny Zegarek zachęci dziecko do ćwiczeń fizycznych. Zadba w ten sposób o rozwój dużej motoryki oraz zdrowie malucha. Zegarek reaguje na ruch.

Smartfon uczy cyfr, kolorów oraz ciekawostek o zwierzętach. Ma tryb nauki i quizu. Dzięki niemu dziecko nauczy się rozpoznawać odgłosy zwierząt.
Mobilny Tandem zachęci dziecko do ćwiczeń fizycznych. Zadba w ten sposób o rozwój dużej motoryki oraz zdrowie malucha. Słuchanie głosów lub odnajdywanie zwierząt wykształci w dziecku spostrzegawczość oraz rozwinie umiejętność koncentracji.

Mobilny Tandem to zestaw dwóch nowoczesnych zabawek: Smartfona i Zegarka.

Smartfon ma 4 quizy uczące kolorów, cyfr i ciekawostek o zwierzętach. Prosi o zadzwonienie do wybranego zwierzątka, wysłanie wiadomości lub zrobienie zdjęcia.

Sprytny Zegarek ma specjalny uchwyt do łatwego samodzielnego założenia na małą rączkę. Ma 3 tryby:

TRYB NAUKA – po przyciśnięciu jednego z kolorowych przycisków dziecko słyszy nazwę koloru, cyfry lub słucha odpowiednich dźwięków i melodyjek. Przyciskiem z flagami wybiera wersję językową (polską lub angielską).

TRYB SPORT – przycisk z biegaczem uruchamia tryb ćwiczeń. Zabawka prosi o wykonanie konkretnego ćwiczenia fizycznego i nagradza za jego wykonanie.

TRYB QUIZ – biały przycisk u dołu zabawki uruchamia tryb QUIZ. Zabawka pyta o kolory oraz cyfry i ocenia poprawność odpowiedzi.

Zestaw posiada interaktywne funkcje, dzięki którym dzieci ćwiczą sprawność manualną i precyzję paluszków. Zabawki językowe rozwijają zdolności lingwistyczne dziecka. Ułatwia to późniejszą naukę języka obcego. Skupienie się na wykonaniu polecenia rozwija koncentrację. Polecenia zabawki trzeba wysłuchać, zrozumieć oraz zrealizować. Dzięki temu dziecku łatwiej będzie przychodziła nauka, gdy będzie starsze.

Co zyskuje dziecko?

Chętnie się rusza, dbając o rozwój fizyczny.
Poznaje pierwsze zwroty w języku angielskim.
Uczy się wykonywania prostych poleceń.

Zabawka w pełni wykonana jest z bezpiecznych materiałów.

Smartfon zasilanie: 2x AAA dołączone do zestawu.

Zegarek zasilanie: 2xLR44 dołączone do zestawu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Komórka + zegarek malucha mobilny tandem Smily Play

Komórka + zegarek malucha mobilny tandem Smily Play

Mobilny Tandem to zestaw składający się ze Sprytnego Zegarka i Smartfona. Smartfon mówi po polsku. Zegarek po polsku i angielsku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: